Menu
Ваша корзина

Чай


Білий женьшень корисний тим, що: 1. Підвищує витривалість, знімає втому. 2. Покращує метаболізм. 4. Очищає організм від токсинів 5. Попереджає захворювання шлунково-кишкового тракту 6. Нормалізує роботу легенів 7. Покращує стан шкіри і здоров`я в цілому...
412 грн. Без податку:412 грн.
Класичний елітний китайський чай "Імператорський жасмин", ароматизований за стародавньою технологією. Містить високу кількість чайної бруньки. Має м`який смак і сильний тонізуючий ефект. Один із способів заварювання зеленого елітного чаю Порція: чайна ложка чаю на чашку 350 мл і ще одна додаткова -..
248 грн. Без податку:248 грн.
Цей білий чай із Анжи, має характерний яскраво-зелений колір заварки, солодкий смак та довгий солодкий присмак. Містить велику кількість теїну та має багатий аромат...
433 грн. Без податку:433 грн.
Білий чай, що виробляють із чайної бруньки в провінції Фудзянь. Має високий вміст теїну при одночасному низькому вмісту таніну, що робить його настій прозорим, аромат витонченим із яскравими квітково-фруктовими нотками, а смак м`яким та вишуканим...
477 грн. Без податку:477 грн.
Білий елітний китайський чай з підвищеним вмістом чайної бруньки. Має приємний, свіжий аромат і насичений, м`який смак. Один із способів заварювання білого елітного чаю Порція: чайна ложка чаю на чашку 350 мл та ще одна додаткова - на чайник. Час заварювання: 3-5 хвилин при температурі 85 ° C. Особ..
389 грн. Без податку:389 грн.
Білий китайський чай з провінції Фудзень "Білі сльози Дракона", в якому поєднуються і свіжий аромат високоякісного чаю і м`який, насичений смак. Один із способів заварювання зеленого елітного чаю Порція: чайна ложка чаю на чашку 350 мл і ще одна додаткова - на чайник. Час заварювання: 3-5 хвилин пр..
579 грн. Без податку:579 грн.
Білий чай "Біле золото" з додаванням жасмину. Виробляється в обмеженій кількості в провінції Юнннань. Має сильний тонізуючий ефект. Один із способів заварювання зеленого елітного чаю Порція: чайна ложка чаю на чашку 350 мл і ще одна додаткова - на чайник. Час заварювання: 3-5 хвилин при температурі..
306 грн. Без податку:306 грн.
Білий елітний китайський чай з провінції Хунань. Має м`який смак і яскравий квітковий аромат...
621 грн. Без податку:621 грн.
Білий імператорський чай, який ось уже 1000 років входить в 8 обраних чаїв, який традиційно виготовляють для перших особ Піднебесної. Володіє легким ароматом і смаком, і надзвичайно корисний за своїм мікроелементному складу. Один із способів заварювання зеленого і білого чаю Порція: чайна ложка чаю..
260 грн. Без податку:260 грн.
Один з найвідоміших жасминовий чаїв КНР, що виготовляється виключно навесні. Має сильну тонізуючу дію і яскравий жасминовий аромат...
254 грн. Без податку:254 грн.
Всесвітньо відомий жасминовий чай "Жасминова мавпа". Має незвичайний вигляд і містить велику кількість чайної бруньки. Один із способів заварювання зеленого елітного чаю Порція: чайна ложка чаю на чашку 350 мл і ще одна додаткова - на чайник. Час заварювання: 3-5 хвилин при температурі 85 ° C. Особ..
282 грн. Без податку:282 грн.
Добре відомий в Україні білий чай Пі Ло Чун високої якості в завершеній жасминовій ароматизації...
288 грн. Без податку:288 грн.
Показано з 1 по 12 із 453 (всього сторінок: 38)
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!