Menu
Ваша корзина

Зелений чай класичний


Бай-Хао (з китайської білий та хороший) - цей зелений чай багатий на чайну бруньку, завдяки якій він має м`який смак, витончений аромат та значну тонізуючу дію. Цей чай можна заварювати більше 3-х разів...
139 грн. Без податку:139 грн.
Китайський високогірний зелений чай з підвищеним вмістом таніну і катехінів. Примітний своїм сильним тонізуючим ефектом і стійким свіжим смаком. Один із способів заварювання зеленого класичного чаю Порція: чайна ложка чаю на 350 мл і ще одна додаткова - на чайник. Час заварювання: 2-3 хвилини при..
94 грн. Без податку:94 грн.
Зелений японський чай "Генмайча" з великим вмістом чайної бруньки, пом`якшений рисом. Має приємний "хлібний" аромат і стійкий солодкий смак. Японські чаї корисні великим вмістом йоду. Один із способів заварювання зеленого класичного чаю Порція: чайна ложка чаю на 350 мл і ще одна додаткова - на чай..
116 грн. Без податку:116 грн.
Зелений класичний цейлонський чай "Дімбула" з однойменної плантації. Містить велику кількість таніну. Дуже корисний. Має жорсткий терпкий смак. Один із способів заварювання зеленого класичного чаю Порція: чайна ложка чаю на 350 мл і ще одна додаткова - на чайник. Час заварювання: 2-3 хвилини при те..
94 грн. Без податку:94 грн.
Зелений чай з штату Дарджилінг, що вирощується і виробляється на височинах Гімалаїв. Має насичений свіжий аромат і солодкий присмак...
223 грн. Без податку:223 грн.
Зелений класичний китайський чай "Зелений з жасмином" з пелюстками жасмину. Має посилений тонізуючий ефект і яскравий свіжий аромат. Один із способів заварювання зеленого класичного чаю Порція: чайна ложка чаю на 350 мл і ще одна додаткова - на чайник. Час заварювання: 2-3 хвилини при температурі 9..
127 грн. Без податку:127 грн.
Класичний китайський чай "Зелений з османтусом", який виготовляється уже більше 2000 років за традиційною технологією, з додаванням свіжих квіток османтуса. Має приємний персиковий аромат і ніжний легкий смак. Один із способів заварювання зеленого класичного чаю Порція: чайна ложка чаю на 350 мл і ..
98 грн. Без податку:98 грн.
Зелений китайський чай, який містить більше 30% чайної нирки. Має вигляд великих зелено-білих перлин, які при заварюванні дають свіжий смачний напій зі стійким приємним ароматом класичного зеленого чаю. Можна заварювати 5 разів! Один із способів заварювання зеленого класичного чаю Порція: чайна л..
181 грн. Без податку:181 грн.
Вишуканий зелений чай із значним вмістом чайної бруньки. Володіє класичним смаком і стійким свіжим ароматом Один із способів заварювання зеленого класичного чаю Порція: чайна ложка чаю на 350 мл і ще одна додаткова - на чайник. Час заварювання: 2-3 хвилини при температурі 95 ° C. Особливі умови: за..
189 грн. Без податку:189 грн.
Класичний чай "Зелений порох Extra" з провінції Аньхой. Кожна чаїнка згорнута в щільну зелену "Перлинка". Містить велику кількість таніну і катехіну. Один із способів заварювання зеленого класичного чаю Порція: чайна ложка чаю на 350 мл і ще одна додаткова - на чайник. Час заварювання: 2-3 хвилини ..
98 грн. Без податку:98 грн.
Зелений чай класичний Османтус "Зелений равлик +", 100 грам
Хіт продажу
Унікальний китайський зелений чай "Зелений равлик +" з підвищеним вмістом чайної бруньки. Має неперевершений м`який смак, сильний тонізуючий ефект, тонкий свіжий аромат. Один із способів заварювання зеленого класичного чаю Порція: чайна ложка чаю на 350 мл і ще одна додаткова - на чайник. Час завар..
158 грн. Без податку:158 грн.
Зелений йодований грузинський чай, який гармонійно поєднує в собі кращі традиції грузинського чаю, і сучасні новітні технології. Йод, привнесений з допомогою натурального соку ківі, і кислуватий смак роблять цей напій не тільки корисним, але й приємним в повсякденному вжитку. Один із способів завар..
106 грн. Без податку:106 грн.
Показано з 1 по 12 із 25 (всього сторінок: 3)
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!