Menu
Ваша корзина

Чай мате фасований


Чай мате фасований

Чай мате фасований - це чай, виготовлений із сушеного листя та гілок верби-парагвайської, розфасований у герметичну упаковку. Чай мате походить з Південної Америки, де його зазвичай використовують як тонізуючий і стимулюючий напій.

Фасований чай мате має всі ті ж переваги, що і традиційний чай мате. Він багатий на антиоксиданти, містить кофеїн та інші стимулюючі речовини, які можуть допомогти підвищити рівень енергії та покращити психічну ясність.

У чому популярність чаю мате

Чай мате користується популярністю в Південній Америці, особливо в країнах таких як Аргентина, Уругвай, Парагвай та Бразилія, де він є частиною місцевої культури та традицій. В останні роки чай мате також став популярним в інших частинах світу, у тому числі в Європі та Північній Америці, завдяки його унікальному смаку та корисним властивостям.

Однією з причин популярності чаю мате є його стимулююча дія. Він містить кофеїн, теобромін і теофілін, які допомагають не спати і підвищувати концентрацію уваги. Крім того, чай мате також багатий на антиоксиданти, корисні речовини, які захищають організм від шкідливих вільних радикалів.

Чай мате також відомий своїми протизапальними властивостями, що робить його корисним для підтримки здоров'я імунної системи та боротьби із запальними процесами в організмі.
Загалом, чай мате має багато переваг і може бути чудовою альтернативою іншим видам чаю та кави.

Як правильно заварити чай мате

Щоб правильно заварити мате чай, вам знадобиться чашка, бомбила (мате-кухоль) і сухий чай мате. Ось інструкція:

  1. Наповніть бомбилу на 2/3 сухим матем чаєм.
  2. Поверніть бомбилу так, щоб мате чай розподілився рівномірно по стінках бомбили.
  3. Нахиліть бомбилу під кутом близько 45 градусів і налийте гарячу (але не окріп!) воду в бомбилу. Вода має бути близько 70-80 градусів Цельсія.
  4. Зачекайте 1-2 хвилини, щоб чай мате міг наполягати.
  5. Вставте в бомбилу трубочку, щоб вона досягала до дна бомбили.
  6. Налийте гарячу воду в трубку, щоб заповнити її на половину.
  7. Готово! Можна насолоджуватися напоєм через трубку.

Важливо пам'ятати, що мате чай містить кофеїн, тому не варто вживати його у великих кількостях і ввечері. Також не слід заварювати чай мате окропом, оскільки це може зіпсувати смак напою.

Склад: мате зелений, цедра апельсина, апельсиновий екстракт...
279 грн. Без податку:279 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!