Menu
Ваша корзина

Чай мате


Склад: мате зелений, цедра апельсина, екстракт апельсина...
111 грн. Без податку:111 грн.
Мате Romance Suave - торгова марка, що відома в Аргентині більше 100 років. Пом`якшена гірчинка та трав`яний післясмак дозволяють насолоджуватись кожною чашкою свіжозвареного напою..
518 грн. Без податку:518 грн.
Мате Romance Tradicional - виготовляється з трав (мате) південних і північних плантацій. Володіє сильним терпким смаком, залишаючи солодкість і запах ванілі...
518 грн. Без податку:518 грн.
Аргентинський не очищений мате, став легендою Південної Америки. Має сильний, але одночасно, м`який тонізуючий ефект, адаптований до вживання допомогою звичайного "чайного заварювання". Містить шматочки гілочок мате, що робить його смак солодким і м`яким. Один із способів заварювання мате (етнічног..
61 грн. Без податку:61 грн.
Крупнолистовий зелений мате з Аргентини. Можна заварювати як чай при загладці від 6 грам на 1 порцію...
67 грн. Без податку:67 грн.
Парагвайський очищений мате "Мате зелений (Парагвай)", став легендою Південної Америки. Має одночасно сильний і м`який тонізуючий ефект. Адаптований до вживання за допомогою "звичайного" чайного заварювання. Один із способів заварювання мате (етнічного чаю): Порція: дві чайні ложки на чашку 350 мл ..
64 грн. Без податку:64 грн.
Ароматизований "Мате лимон" з шматочками і пелюстками лимона, соняшником і лимонником. Один із способів заварювання мате (етнічного чаю): Порція: дві чайні ложки на чашку 350 мл і ще одна додаткова - на чайник. Час заварювання: 1 хвилина при температурі 95 ° C. Особливі умови: пити мате потрібно ві..
139 грн. Без податку:139 грн.
Ароматизований "Мате суниця" з шматочками і пелюстками суниці, соняшником і гвоздикою. Один із способів заварювання мате (етнічного чаю): Порція: дві чайні ложки на чашку 350 мл і ще одна додаткова - на чайник. Час заварювання: 1 хвилина при температурі 95 ° C. Особливі умови: пити мате потрібно в..
139 грн. Без податку:139 грн.
Показано з 1 по 10 із 10 (всього сторінок: 1)
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!