Menu
Ваша корзина

Чай пуер пресований


Чай пуер пресований

Різновид чаю, який був спресований у круглі або цегляні форми і потім витриманий для досягнення більш насиченого смаку та аромату. Чай пуер отримує свій особливий смак та аромат завдяки спеціальній обробці листя чаю, яка включає етапи ферментації та сушіння.

Корисні властивості пуеру

Чай пуер містить безліч корисних речовин, таких як катехіни, теобромін, теофілін, амінокислоти та мікроелементи. Крім того, пуер містить невелику кількість кофеїну, який може підвищити рівень енергії та покращити настрій.

Вважається, що пуер допомагає покращити травлення та знизити рівень холестерину в крові. Також він може допомогти у боротьбі із зайвою вагою, оскільки сприяє розщепленню жирових клітин та прискорює обмін речовин. Крім того, пуер може зміцнити імунітет, підвищити тонус організму та покращити стан шкіри.

Однак слід враховувати, що пуер, особливо у старих і витриманих сортів, може мати високий рівень вмісту вільного глютамату, який може викликати алергічні реакції у деяких людей. Також не рекомендується вживати пуер у великих кількостях, оскільки це може призвести до порушення обміну кальцію в організмі.

Як заварити пуер пресований

Для заварювання пресованого чаю пуер необхідно спочатку розбити на невеликі шматочки чи стружку з допомогою ножа чи чайного ножика. Потім, як і при заварюванні звичайного чаю, потрібно закип'ятити воду і остудити її до температури 90-95 градусів за Цельсієм. Потім на 1 склянку води береться близько 5 грамів чаю пуер, який потім заварюється протягом 2-3 хвилин.

Однак, заварювання чаю пуер може мати багато варіантів і залежить від особистих уподобань смаку та аромату. Деякі люди воліють тривале заварювання протягом декількох хвилин, в той час як інші воліють більш короткий час заварювання. Також є техніки, які пропонують промивати листя чаю перед заварюванням, щоб покращити смак та прибрати гіркоту.

Деякі варіанти заварювання пуера:

  1. Класичний спосіб заварювання в гайвані (керамічний ковшик). На 150-200 мл води використовуйте 5-6 г чаю. Чай залийте водою температурою 95-100 ° C і дайте настоятися 15-30 секунд. Відкиньте воду (це так зване пробудження чаю), потім залийте водою знову і наполягайте 1-2 хвилини.
  2. Заварювання у кухлі. На 300 мл води візьміть 7-8 г чаю. Чай залийте водою температурою 95-100 ° C і дайте настоятися 2-3 хвилини. Потім процідіть і насолоджуйтесь ароматом та смаком пуера.
  3. Заварювання у горщику з глини. На 150-200 мл води візьміть 5-6 г чаю. Чай залийте водою температурою 95-100 ° C і дайте настоятися 15-30 секунд. Відкиньте воду та залийте водою знову. Наполягайте 1-2 хвилини.

Важливо пам'ятати, що для заварювання пуера потрібна вода високої якості, яка не містить домішок та хлору. Також слід стежити за температурою води та часом наполягання, щоб не перебрати чай.

Витримка 5 років. Пу Ер - китайський постферментований чай родом з провінції Юннань. Цей чай з певною витримкою, чим вона більша, тим пу ер вважається краще. Згодом якість пу ера стає тільки краще, на відміну від інших видів чаю, які, як правило, з часом втрачають свою користь і смак. "Приготова..
178 грн. Без податку:178 грн.
В давнину пуер ферментувався під час транспортування і передпродажного зберігання. Але в другій половині 20 століття, зі збільшенням попиту і скороченням часу доставки, він перестав встигати "дозрівати" до потрібного рівня. Тому, в 70-і роки 20 століття, була придумана технологія прискореного старі..
322 грн. Без податку:322 грн.
Витримка 5 років. Пу Ер - китайський постферментований чай родом з провінції Юннань. Цей чай з певною витримкою, чим вона більша, тим пу ер вважається краще. Згодом якість пу ера стає тільки краще, на відміну від інших видів чаю, які, як правило, з часом втрачають свою користь і смак. "Приготова..
178 грн. Без податку:178 грн.
Витримка 5 років. Пу ер - китайський постферментований чай родом з провінції Юннань. Цей чай з певною витримкою, чим вона більша, тим пу ер вважається краще. Згодом якість пу ера стає тільки краще, на відміну від інших видів чаю, які, як правило, з часом втрачають свою користь і смак. Шу пуер ..
181 грн. Без податку:181 грн.
Витримка 8 років . В давнину пуер ферментували під час транспортування і передпродажного зберігання. Але в другій половині 20 століття, зі збільшенням попиту і скороченням часу доставки, він перестав встигати "дозрівати" до потрібного рівня. Тому, в 70-і роки 20 століття, була придумана технологі..
322 грн. Без податку:322 грн.
Витримка 8 років . В давнину пуер ферментовався під час транспортування і передпродажного зберігання. Але в другій половині 20 століття, зі збільшенням попиту і скороченням часу доставки, він перестав встигати "дозрівати" до потрібного рівня. Тому, в 70-і роки 20 століття, була придумана технолог..
343 грн. Без податку:343 грн.
Витримка 5 років . Пу ер - китайський постферментований чай родом з провінції Юннань. Цей чай з певною витримкою, чим вона більша, тим пу ер вважається краще. Згодом якість пу ера стає тільки краще, на відміну від інших видів чаю, які, як правило, з часом втрачають свою користь і смак. Шу пуер..
181 грн. Без податку:181 грн.
Пресований у формі чаші чай Пу Ер "Чаша життя". Містить чайну хризантему. Має специфічний земляний аромат і тонкі тони смаку.Один із способів заварювання вязанного елітного чаю: Порція: одна кулька чаю (5-10 грам) на середній чайник (500 мл).Час заварювання: 3-5 хвилин при температурі 85 ° C.Особли..
112 грн. Без податку:112 грн.
Упаковка: 10 шт по 100 грам. Пу ер - китайський постферментований чай родом з провінції Юннань. Цей чай з певною витримкою, чим вона більша, тим пу ер вважається краще. Згодом якість пу ера стає тільки краще, на відміну від інших видів чаю, які, як правило, з часом втрачають свою користь і смак. "П..
343 грн. Без податку:343 грн.
Показано з 1 по 12 із 30 (всього сторінок: 3)
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!