Menu
Ваша корзина

Чай чорний класичний


Чай чорний класичний

Чай чорний класичний, також відомий як "міцний чай", вважається одним із найпопулярніших чаїв у світі. Його роблять з листя чайного куща (Camellia sinensis), яке було окислене, піддане термічній обробці та висушене. Залежно від виробника та регіону походження, смак, аромат та колір чаю можуть різнитися.

Чорний чай містить кофеїн, який допомагає усунути втому та підвищити концентрацію уваги. Він також багатий на поліфеноли, які є потужними антиоксидантами, сприяють зміцненню імунної системи і допомагають захищати організм від шкідливих вільних радикалів.

Крім того, чай чорний містить багато інших корисних речовин, таких як теофілін та теобромін, які допомагають покращити функцію серця, знизити рівень холестерину в крові та зменшити ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

Чим відрізняється чорний чай від зеленого

Чорний і зелений чай є двома різними типами чаю, які виробляються з листя того самого чайного куща, але проходять різні стадії обробки.

Чорний чай виробляється шляхом окислення свіжого листя чайного куща. Після збору листя вони проходять через процес сушіння та скручування, після чого їх залишають на повітрі для окислення. Цей процес призводить до того, що листя стає темним і набуває характерного аромату і смаку.

Зелений чай, навпаки, виготовляється без етапу окислення. Свіже листя відразу ж піддається термічній обробці для знищення ферментів, відповідальних за окислення. Це дозволяє зберегти свіжий зелений колір листя та зберегти більш м'який, легкий смак та аромат.

Також, у процесі обробки, чорний та зелений чаї містять різні рівні катехінів – антиоксидантів, які мають корисні властивості для здоров'я. У зеленому чаї катехіни зберігаються у вищих концентраціях, оскільки вони не губляться в процесі окислення.

Загалом, чорний та зелений чай мають різні смакові та ароматичні якості, і кожен з них має свої унікальні корисні властивості.

Як заварити чорний чай

Класичний чорний чай зазвичай заварюють так:

  1. Нагрійте воду до кипіння.
  2. Потім зніміть із плити і залиште на 1-2 хвилини, щоб вона трохи охолола. Ідеальна температура для заварювання чорного чаю – 90-95 градусів Цельсія.
  3. Візьміть чайник чи заварник, покладіть туди 1 чайну ложку чорного чаю на 200 мл води.
  4. Залийте окропом заварку, закрийте кришкою і дайте настоятися 3-5 хвилин. Якщо ви любите міцніший чай, то можна збільшити кількість чаю або час наполягання.
  5. Після того, як чай настоявся, процідіть його через чайний фільтр або ситечко в чашку і додайте до смаку молоко, цукор або лимон.

Важливо не перестаратися із кількістю чаю чи часом наполягання, щоб уникнути гіркого смаку. Також не варто використовувати занадто гарячу воду, оскільки це може пошкодити ніжне листя чаю.

Всесвітньо відомий чорний цейлонський чай "Адаватта". Має в міру терпкий смак, хороший тонізуючий ефект і стійкий аромат. Один із способів заварювання чорного класичного чаю:Порція: чайна ложка чаю на 350 мл і ще одна додаткова - на чайник.Час заварювання: 2-3 хвилини при температурі 95 ° C...
130 грн. Без податку:130 грн.
Всесвітньовідома чайна суміш "Англійський сніданок", відповідає класичному англійському рецепту. Володіє відмінним смаком і ароматом. Рекомендована для сімейного чаювання. Один із способів заварювання чорного класичного чаю: Порція: чайна ложка чаю на 350 мл і ще одна додаткова - на чайник.Час зав..
126 грн. Без податку:126 грн.
Ароматний і, одночасно, класично терпкий за смаком чай, трохи пом`якшений вмістом чайної бруньки. Помірне поєднання танінової терпкості і насиченості смаку істотно виділяють його серед Асамів.Один із способів заварювання чорного класичного чаю: Порція: чайна ложка чаю на 350 мл і ще одна додаткова ..
148 грн. Без податку:148 грн.
Класика "чайного жанру" - чорний міцний, в міру терпкий на смак чай, з вмістом чайної бруньки, має насичену заварку і яскравий аромат...
135 грн. Без податку:135 грн.
Міцний чорний чай з штату Ассам. Має високу тонізуючу дію, через високий вміст таніну, що надає йому приємний терпкий смак, подібний сухому вину...
114 грн. Без податку:114 грн.
Плантаційний ассам високого гатунку із великим вмістом чайної бруньки, що виробляється із відбурного молодого листя на плантації "Budlabeta". Його неперевершена ароматнысть та насичений смак вже давно выдомы на свытовому ринку, як класика...
156 грн. Без податку:156 грн.
Чорний індійський чай "Ассам Оуклендз" з чайною брунькою. Його витончений аромат і класичний, злегка терпкуватий смак, часто порівнюють з червоним сухим вином.Один із способів заварювання чорного класичного чаю: Порція: чайна ложка чаю на 350 мл і ще одна додаткова - на чайник. Час заварювання: 2-3..
164 грн. Без податку:164 грн.
Чорний класичний цейлонський чай "Віттанаканда" з однойменної плантації. Має терпкий смак і благородний солодкуватий аромат. Один із способів заварювання чорного класичного чаю: Порція: чайна ложка чаю на 350 мл і ще одна додаткова - на чайник.Час заварювання: 2-3 хвилини при температурі 95 ° C.Осо..
139 грн. Без податку:139 грн.
Чорний класичний чай "Високогірний (Цейлон)", що відрізняється особливо стійким і яскравим ароматом, бурштиновим настоєм і класичним смаком.Один із способів заварювання чорного класичного чаю:Порція: чайна ложка чаю на 350 мл і ще одна додаткова - на чайник.Час заварювання: 2-3 хвилини при температ..
111 грн. Без податку:111 грн.
Чорний класичний цейлонський чай "Гордість Цейлону". В міру терпкий смак, хороший тонізуючий ефект і стійкий аромат зробили його бестселером в Україні.Один із способів заварювання чорного класичного чаю: Порція: чайна ложка чаю на 350 мл і ще одна додаткова - на чайник.Час заварювання: 2-3 хвилини ..
128 грн. Без податку:128 грн.
Чорний індійський плантаційний чай високого ґатунку, що виробляється із чайного листя першого збору. Вирізняється міцним настоєм із фруктовими нотками...
186 грн. Без податку:186 грн.
Один із найкращих та рідкісніших сортів чаю в Індії. Має у своєму складі підвищений вміст чайної бруньки та лише молодий чайний лист. Володіє сильним квітковим смаком та приємним солодким післясмаком. ..
206 грн. Без податку:206 грн.
Показано з 1 по 12 із 31 (всього сторінок: 3)
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!