Menu
Ваша корзина

Чай пуер розсипний


Чай пуер розсипний

Один з видів пуера, який виробляється з того ж листя, що і пресований пуер, але він не пресується у форму і залишається в розсипному стані. Розсипний пуер буває різних сортів та якостей, але загалом його відмінною особливістю є більш швидке дозрівання та м'якіший смак порівняно з пресованим пуером.

Який пуер краще: розсипний чи пресований

Обидва варіанти пуера мають свої переваги та недоліки, тому вибір залежить від особистих переваг та цілей.

Розсипний пуер часто вважається зручнішим для використання, тому що його не потрібно розламувати або відбивати. Він також може бути більш економічним у використанні, тому що ви можете контролювати кількість, яку ви використовуєте для заварювання чаю. Однак якість розсипного пуеру може бути менш стабільною, і може бути важче знайти високоякісний розсипний пуер.

Пресований пуер, з іншого боку, може мати більш стабільну якість, оскільки він проходить процес ферментації та зберігання протягом тривалого часу в пресованому вигляді, що сприяє розвитку більш глибокого та насиченого смаку та аромату. Однак цей вид пуера може вимагати більше часу та зусиль для його розлому перед заварюванням.

Виходячи з цих факторів, вибір між розсипним та пресованим пуером може залежати від того, що ви більше цінуєте: зручність чи якість чаю.

Як заварити розсипний пуер

Щоб заварити розсипний пуер, можна використовувати приблизно такий самий підхід, як і для заварювання інших видів чорного чаю. Ось основні кроки:

  1. Підготуйте воду. Для заварювання пуера краще використовувати воду температурою близько 90 градусів Цельсія.
  2. Відміряйте необхідну кількість чаю. Зазвичай на 200 мл води використовується 2-3 г чаю, але конкретну дозу краще підібрати експериментально, виходячи зі своїх переваг.
  3. Покладіть чай у чайник для заварювання або фільтр для чаю.
  4. Залийте чай водою та дайте йому настоятися. Зазвичай розсипний пуер наполягають близько 2-3 хвилин, але час заварювання можна регулювати в залежності від своїх смакових уподобань.
  5. Насолоджуйтесь чаєм!
В давнину пуер ферментувався під час транспортування і передпродажного зберігання. Але в другій половині 20 століття, зі збільшенням попиту і скороченням часу доставки, він перестав встигати "дозрівати" до потрібного рівня. Тому, в 70-і роки 20 століття, була придумана технологія прискореного старі..
302 грн. Без податку:302 грн.
В давнину пуер ферментувався під час транспортування і передпродажного зберігання. Але в другій половині 20 століття, зі збільшенням попиту і скороченням часу доставки, він перестав встигати "дозрівати" до потрібного рівня. Тому, в 70-і роки 20 століття, була придумана технологія прискореного старі..
302 грн. Без податку:302 грн.
Пуер із найякіснішої сировини називають золотим. Цей вишуканий китайський чай відрізняється легким смаком і помірним характерним ароматом. Водночас він добре тонізує і має приємний солодкий післясмак...
616 грн. Без податку:616 грн.
В давнину пуер ферментувався під час транспортування і передпродажного зберігання. Але в другій половині 20 століття, зі збільшенням попиту і скороченням часу доставки, він перестав встигати "дозрівати" ДФО потрібного рівня. Тому, в 70-і роки 20 століття, була придумана технологія прискореного стар..
492 грн. Без податку:492 грн.
Це висококласний Пу Ер, який приготовлено за технологією Шу з витримкою не менше 15 років який в минулі часи виготовляли виключно для знатних людей.Має тягне густий смак і землисто-деревний аромат з нотками спецій...
202 грн. Без податку:202 грн.
Елітний Пу Ер 18-ти річної витримки з високоякісної сировини та великим вмістом чайної бруньки. Має густий насичений смак і аромат дерева...
345 грн. Без податку:345 грн.
Пу ер - китайський постферментований чай родом з провінції Юннань. Цей чай з певною витримкою, чим вона більша, тим пу ер вважається краще. Згодом якість пу ера стає тільки краще, на відміну від інших видів чаю, які, як правило, з часом втрачають свою користь і смак...
132 грн. Без податку:132 грн.
Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!