Menu
Ваша корзина

Чай оолонг


Вишуканий ароматний оолонг з унікальним медовим відтінком аромату. У китайській медицині використовується як седативний (заспокійливий) засіб і рекомендований людям розумової праці. Один із способів заварювання оолонгів: Порція: чайна ложка чаю на 350 мл і ще одна додаткова - на чайник. Ча..
247 грн. Без податку:247 грн.
Китайський чай "Молочний оолонг" з острова Тайвань. Відомий унікальною технологією напівферментаціі. Має квітково-молочний аромат і фруктовий смак. Наділений корисними властивостями як чорного, так і зеленого чаю. Один із способів заварювання оолонгов Порція: чайна ложка чаю на 350 мл і ще одна дод..
175 грн. Без податку:175 грн.
Це унікальний оолонг виготовлено за технологією габа-чаю, яка в свою чергу суттєво покращує роботу нервової системи та мозку людини. Його виробляють на о.Тайвань. Має жовто-бурштиновий колір настою, насичений і щільний смак та вишуканий аромат квітів з нотками меду та кориці...
367 грн. Без податку:367 грн.
Вишуканий сніжний оолонг з ягодами Годзі, шматочками полуниці та полуничним ароматом. Ягоди Годзі, в поєднанні із зеленим чаєм або оолонгом, - прекрасно нормалізують кров`яний тиск (дані китайської нар. Медицини). Один із способів заварювання оолонгів Порція: чайна ложка чаю на 350 мл і ще одна дод..
194 грн. Без податку:194 грн.
Оолонг з чайних садів Фу Шоу Шань, що знаходиться на висоті 2200 м в регіоні Лішань. Цей чай ароматний, як у сухому вигляді, так і при заварюванні. Його прозорий світлий жовто-зелений настій має щільний квітковий аромат з нотками ягід та молодих горіхів, а смак - неймовірно м`який та освіжаючий із ..
272 грн. Без податку:272 грн.
Да Хун Пао (Червоний Халат) - червоний в китайській і чорний в українській класифікації чай, який належить до групи сильно-ферментованих улунів. Це один з найзнаменитіших чаїв Піднебесної, який проводився з сировини одного з Сі Да Мінь Цун (чотирьох знаменитих кущів). З 80-х років 20 століття, мате..
1 495 грн. Без податку:1 495 грн.
Да Хун Пао (Червоний Халат) - червоний в китайській і чорний в українській класифікації чай, який належить до групи сильно-ферментованих улунів. Це один з найзнаменитіших чаїв Піднебесної, який проводився з сировини одного з Сі Да Мінь Цун (чотирьох знаменитих кущів). З 80-х років 20 століття, мате..
302 грн. Без податку:302 грн.
Вишуканий ароматний оолонг з пелюстками свіжого червневого жасмину, вироблений в провінції Юннань. Володіє прекрасними тонізуючими властивостями і освіжаючим ефектом. Один із способів заварювання оолонгов Порція: чайна ложка чаю на 350 мл і ще одна додаткова - на чайник. Час заварювання: 3-5 хвилин..
161 грн. Без податку:161 грн.
Китайський чай "Женьшеневий оолонг" з острова Тайвань в обсипці з меленого кореня женьшеню. Має вишуканий аромат з квітковими нотками, солодкий смак і тривалий присмак. Один із способів заварювання оолонгов Порція: чайна ложка чаю на 350 мл і ще одна додаткова - на чайник. Час заварювання: 3-5 хвил..
188 грн. Без податку:188 грн.
Напівферментований кенійський чай, що походить із легендарного регіону Керічо, має слабку ферментацію, яка зробила більш домінуючими в ньому властивості зеленого чаю. Містить велику кількість флавоноїдів, які роблять його не тільки ароматним, але і тонізучим...
384 грн. Без податку:384 грн.
Оолонг, ароматизований листям лотоса та бутонами сніжного лотоса. Має вишуканий квітковий аромат та посилену тонізуючу дію...
175 грн. Без податку:175 грн.
Представник кращих оолонгів з о. Тайвань, який виготовляють в горах Алі, район Цзяї. Має бурштиновий колір настою, який поєднується з ароматом гірських квітів і ягід. Смак - помірно солодкий з квітково-вершковими нотками. Післясмак - свіжий, але спокійний...
590 грн. Без податку:590 грн.
Показано з 1 по 12 із 22 (всього сторінок: 2)
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!