Menu
Ваша корзина

Чай

Чорний класичний чай "Пекое", що відрізняється особливо стійким і яскравим ароматом, бурштиновим настоєм і класичним смаком. Один із способів заварювання чорного класичного чаю. Порція: чайна ложка чаю на 350 мл і ще одна додаткова - на чайник. Час заварювання: 2-3 хвилини при температурі 95 ° C. ..
82 грн. Без податку:82 грн.
Чорний класичний цейлонський чай "Петтіагалла" з відомої однойменної плантації. Має класичний терпкий смак і солодкуватий аромат. Один із способів заварювання чорного класичного чаю Порція: чайна ложка чаю на 350 мл і ще одна додаткова - на чайник. Час заварювання: 2-3 хвилини при температурі 95 ° ..
82 грн. Без податку:82 грн.
Чорний класичний цейлонський чай "Ува Шоулендз" з однойменної плантації. Має терпкий смак і благородний солодкуватий аромат. Один із способів заварювання чорного класичного чаю Порція: чайна ложка чаю на 350 мл і ще одна додаткова - на чайник. Час заварювання: 2-3 хвилини при температурі 95 ° C. Ос..
77 грн. Без податку:77 грн.
Вишуканий чорний в’єтнамський чай, кожна чаїнка якого нагадує формою хвіст дракона. Має насичений смак та помітний аромат. Один із способів заварювання чорного класичного чаю: Порція: чайна ложка чаю на 350 мл і ще одна додаткова - на чайник. Час заварювання: 2-3 хвилини при температурі 95 °..
36 грн. Без податку:36 грн.
Класичний чорний чай з В’єтнаму. Має насичений колір настою, міцний смак та оригінальний аромат. Один із способів заварювання чорного класичного чаю Порція: чайна ложка чаю на 350 мл і ще одна додаткова - на чайник. Час заварювання: 2-3 хвилини при температурі 95 ° C...
39 грн. Без податку:39 грн.
Чорний індійський чай, в міру терпкий та збалансований за ароматом і смаком. Притаманна йому значна кількість кофеїну робить його тонізуючий єфект помітним, а підвищений вміст таніну повертає нас до давно знайомого класичного смаку індійського чаю...
48 грн. Без податку:48 грн.
Елітний чорний в`єтнамський чай весняного збору. Має насичений смак із нотками спецій та відтінками чорносливу, виражений та яскравий аромат. Один із способів заварювання чорного елітного чаю: Порція: чайна ложка чаю на 350 мл і ще одна додаткова - на чайник. Час заварювання: 3-5 хвилин при ..
45 грн. Без податку:45 грн.
Показано з 445 по 451 із 451 (всього сторінок: 38)
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!